Екснардепка готує касацію на рішення у справі проти «Руху Чесно»

Екснардепка готує касацію на рішення у справі проти «Руху Чесно»

14:41,
21 Квітня 2021
657

Екснардепка готує касацію на рішення у справі проти «Руху Чесно»

14:41,
21 Квітня 2021
657
Екснардепка готує касацію на рішення у справі проти «Руху Чесно»
Екснардепка готує касацію на рішення у справі проти «Руху Чесно»
Вікторія Пташник сказала, що задоволена судовим процесом в апеляції, адже в ході розгляду відкрилася важлива інформація. У «Чесно» відповіли, що їхня позиція незмінна і вони готові відстоювати її в суді вищої інстанції.

Вікторія Пташник, адвокатка, народна депутатка України 8-го скликання (позафракційна, партія «Самопоміч») подаватиме касацію на рішення Київського апеляційного суду від 13 квітня 2021 року в справі щодо інформації, оприлюдненої ГО «Рух Чесно». Про це пані Пташник повідомила «ЗМІ для змін» у коментарі. Нагадаємо, апеляційний суд частково задовольнив скаргу Вікторії Пташник: скасував рішення суду першої інстанції через процесуальні порушення, однак погодився з його висновком і відмовив у позові.

Як «ЗМІ для змін» писав раніше, судовий спір виник у червні 2020 року через цей уривок публікації «Руху Чесно»: «Протягом лютого-березня 2020 року на агітацію Пташник лише на її офіційній передвиборчій сторінці було витрачено щонайменше 1679 доларів, а на агітацію за Світличну не менше, ніж 6384 долари на 6 різних сторінках. Однак цих витрат в остаточних фінансових звітах кандидаток не відображено». Після відповідної публікації Вікторія Пташник звернулася до «Руху Чесно», надала договори з підприємцем про рекламні послуги в інтернеті та звернула увагу на поданий у ЦВК звіт, що був у публічному доступі. Вона вимагала спростувати інформацію та принести вибачення. У «Чесно» тоді оновили публікацію, додавши, що наданий договір не містить деталізації понесених витрат на рекламу в мережі Facebook і що, ймовірно, частина реклами оплачена з виборчого фонду чи підприємцем з отриманих коштів. Оскільки в «Чесно» не вибачилися й не опублікували спростування, екснардепка звернулася до суду, пояснила вона.

Договір про рекламні послуги, наданий Вікторією Пташник "Руху Чесно"

Вікторія Пташник просила суд визнати інформацію недостовірною, такою, що порушує її немайнові права, а також заборонити її поширювати. У першій інстанції в позові відмовили, хоча, за словами пані Пташник, «судового розгляду як такого взагалі не було через епідемію коронавірусу». Апеляційний суд вирішив, що зазначений уривок не порушує немайнових прав позивачки, а також є оціночним судженням, а не твердженням, тому не може бути спростованим.

Вікторія Пташник пояснила «ЗМІ для змін» свою позицію. Вона зауважила, що форма звіту, затверджена ЦВК, не передбачає окремого рядка для зазначення витрат на рекламу у фейсбуці. За словами позивачки, у «Чесно» знають про це, адже ще 15 квітня 2020 року надіслали листа в ЦВК з проханням «розглянути можливість удосконалення форм фінансових звітів … та передбачити розширення кількості кодів витрат на позначення реклами в інтернеті загалом та у соціальних мережах зокрема». На думку Вікторії Пташник, цей лист і відповідь ЦВК на нього представники «Руху Чесно» намагалися приховати в суді. Екснардепка також наголосила, що в судовому засіданні координаторка «Руху Чесно» Віта Думанська заявила про співпрацю з ЦВК та НАЗК щодо можливості відображення витрат на рекламу в соціальних мережах у звітах. Крім того, за словами пані Пташник, адвокатка «Руху Чесно» не надала суду жодного звіту інших кандидатів, оформлених в інший спосіб із зазначенням витрат на рекламу у фейсбук окремим рядком. «Вона підтверджує, що фейсбук є складовою мережі інтернет, але "Рух Чесно" все одно вперто лишає у своїй статті речення про те, що витрат на рекламу у фейсбук я не відобразила у звіті, поданому в ЦВК. А ще підтверджує, що мною у звіті відображені навіть більші, аніж зазначено у публікації, кошти, витрачені на рекламу в інтернеті, просто немає самого слова "фейсбук", говорять вони. Запитайте у них, чи включила все-таки Пташник свої витрати на рекламу у фейсбуці у звіт, поданий у ЦВК? І ви все зрозумієте», — пояснила свою позицію Вікторія Пташник. 

Звернення "Руху Чесно" до ЦВК від 15 квітня 2020 року 

Незважаючи на відмову в задоволенні позовних вимог, як повідомила Вікторія Пташник, вона задоволена судовим процесом, «адже з нього виплила вся наведена вище інформація, зокрема, про те, що "Рух Чесно" вже спростував неправдиву інформацію, що знав про відсутність окремого рядка у звіті ЦВК для відображення витрат на рекламу саме у фейсбуці». Посилаючись на текст рішення Київського апеляційного суду, пані Пташник акцентувала, що уривок «заявлені … твердження щодо витрачених коштів під час передвиборчої агітації позивача … та відсутність їх у звіті, у подальшому були спростовані у наступній публікації ..., яка містить судження про те, що реклама передвиборчої агітації могла оплачуватися з виборчого фонду кандидата» свідчить про те, що «Рух Чесно» вже спростував інформацію на її вимогу, тому предмету позову немає.

Вікторія Пташник також звертає увагу на ч. 2 ст. 30 Закону України «Про інформацію», відповідно до якої оціночними судженнями, за винятком наклепу, є висловлювання, які не містять фактичних даних, критика, оцінка дій, а також висловлювання, що не можуть бути витлумачені як такі, що містять фактичні дані, зокрема з огляду на характер використання мовно-стилістичних засобів (вживання гіпербол, алегорій, сатири). «Витрат у фінансовому звіті не відображено” — хіба це не фактичні дані? Чи бачите Ви в цій фразі критику, оцінку дій, а, може, ця фраза сповнена гіперболами, алегоріями чи сатирою? Це риторичні запитання. Особливо в контексті того, що суд на одній сторінці пише, що оціночні судження спростуванню не підлягають, а на іншій зазначає, що дане речення, будучи оціночним судженням, вже було спростоване "Рухом Чесно”», — резюмувала Вікторія Пташник.

Вікторія Пташник додала: має дві причини для касації. «З одного боку, я не вважаю нормальним маніпулювання публікаціями організацією, що декларує незаангажованість та неупередженість. Ця публікація є лише одним прикладом, коли я ловила їх за руку», — сказала позивачка. Вона вважає, що в створених Рухом профайлах політиків траплялися маніпуляції. Зокрема щодо наданих кандидатам якості «гречкосійство» (нібито підкуп виборців — Авт.). Вона додала, що помітила закономірність: нібито маніпулятивні дописи щодо неї почали з’являтися в «Чесно» після того, як почала балотуватися від партії «Європейська солідарність», хоча за час каденції Рух відзначив Вікторію Пташник серед 25-х найдоброчесніших депутатів і надав характеристику «зразкова відвідуваність» (засідань ВРУ — Авт.).

«З іншого боку, для мене виявилось неочікуваним, як окремі судді не хочуть виносити позови проти так званих активістів, бо знають, що останні потім будуть писати про них блоги й займатися розслідуванням їхньої діяльності. А судді люблять тишу», — додала Вікторія Пташник. Вона також заявила, що суд схиляв її змінити позовні вимоги вже після того, як направився в нарадчу кімнату, і що саме таким текстом рішення апеляційний суд зробив їй «подарунок для цікавої касації».

Координаторка ГО «Рух Чесно» Віта Думанська повідомила «ЗМІ для змін», що «Рух Чесно» готовий відстоювати свою позицію у суді вищої інстанції. Вона додала, що Вікторія Пташник може скористатися своїм правом і оскаржити рішення апеляції.

Віта Думанська наголосила, що позиція «Чесно» жодного разу не змінювалася з цього питання. «Те, що у статті через пару днів після публікації з'явилася додана нова інформація, то це лише тому, що екснардепка за власною ініціативою надіслала нам додаткові документи — договір з ФОП-ом. Цитую те, що написав "Рух Чесно" у статті: "Цей договір та додаток до нього стануть підставою для нашого звернення до ЦВК за додатковими роз’ясненнями"», — сказала вона.

Фрагмент оновленої публікації "Руху Чесно"

Віта Думанська додала, що «рішення апеляції є і воно вступило в силу». «Вже суд, навіть не ЦВК, надав оцінку, що у договорі і документах, які надала Пташник "Руху Чесно", немає відомостей про витрати на рекламу на Facebook. І тут вже немає що обговорювати», — зазначила вона.

Щодо звіту на сайті ЦВК — ситуація без змін, наголосила координаторка «Чесно»: ні в пані Світличної, ні в пані Пташник у звіті не зазначено про витрати на рекламу у Facebook. Вона відзначила, що стаття була про ціну голосу на 179-му окрузі, і речення про відсутність витрат у звітах стосується обох політикинь. «Ця стаття про моніторинг фінзвітів про витрати на кампанію усіх без винятку кандидатів. Наголошую на цьому, щоб не склалося враження, ніби ми аналізували звіт лише кандидатки Пташник. Навіть оспорюване в суді речення стосується і Світличної, яка перемогла на окрузі, і Пташник, яка ці вибори програла», — акцентувала Віта Думанська.

Про звернення до ЦВК «Рух Чесно» написав одразу, як додав в матеріал інформацію про договір, який надіслала Вікторія Пташник, додала Віта Думанська. «Дані бібліотеки реклами Facebook зараз є чи не єдиним джерелом верифікації інформації з фінансових звітів партій і кандидатів. І частка витрат на рекламу суттєво зростає. НАЗК уже виписало перші протоколи за недекларування витрат на рекламу у Facebook. Саме тому "Чесно" докладав зусиль, щоб змінити форму звіту та унеможливити недекларування витрат на рекламу в інтернеті. А в разі виявлення таких, щоб компетентні органи могли притягувати політиків до відповідальності. Це ніяк не змінює того факту, що у звіті Пташник таких витрат не відображено», — резюмувала вона.

Нагадаємо, з моменту ухвалення рішення в апеляції Вікторія Пташник має 30 днів, щоб оскаржити його. 

Зображення і скриншот публікації «Руху Чесно», скриншоти документів надані Вікторією Пташник

Читайте також
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
OBZ
18:07 / 22.04.2021
OBZ===organizacuia bor''bu so zlom////////////////////////////////////////////////// Зеленский отреагировал на отведение войск России............PUTINISTICHESKII LIUDOED RESHUL POEDAT'' UKRAINTSEV DA I ROSSIIAN PRESHNIMI =GIBRIDNUMI= DIETICHESKIMI PORTSUIAMI........NO PO LIUBOMU PUTINISTICHESKII BESHENNUI ZVER'' OCHEN'' OPASEN I SPOSOBEN ISTREBLIAT'' SLAVIAN MILIONAMI===ESLI PUTIN USHE OTOBRAL KRUM I CHAST'' DONBASSA I UBIL 14.000 UKRAINSKIX GRASHFDAN TO SLEDUET OSHUDAT'' OT PUTINISTICHESKOGO IZVERGA VOZMOSHNUX OGROMNUX CHUDOVISHNUX ZLODEIANII...........OTBIRAT'' TERRITORII UBIVAT'' LIUDEI PUTAT'' MUCHAT'' TRAVIT'' IADOM DIKTATORSTVOVAT'' VOROVAT'' UBIVAIA DEMOKRATICHESKII GUMANISTICHESKII PROGRESS NARODOV EXS=USSR===ETO SUT'' DOKTRINU POROSHDENNOI IDEOLOGIEI PUTINIZMA===ISCHAD''EM ADA KAK DLIA NARODOV EXS=USSR TAK I DLIA VSEGO PROGRESSIVNOGO CHELOVECHESTVA........UKRAINSKII ROSSIISKII BELORUSSKII MOLDAVSKII ARMIANSKII NARODU OBIAZATEL''NO POBEDIAT RASHUSTVUIUSHUIU PUTINISTICHESKUIU TIRANIIU===GOR''KII STRASHNUI UROK NACHALA 21 STOLETIIA........========UKRAINSKII NAROD===BLAGORODNUI FLAGMAN CHELOVECHESKOI TSUVILIZATSUI BORIASHIISIA S AGRESSIVNUM EGOISTICHESKIM TSENTROBESHNUM DESTRUKTIVNUM POLITSENTRIZMOM===VARVARSKIM MNOGOTUSIACHELETNIM ADOM CHELOVECHESKOI TSUVILIZATSUI........========UKRAINSKAIA NEBESNAIA SOTNIA I BORIS NEMTSOV===ETO SVETLAIA PAMIAT'' ZALOSHENNAIA NA VEKA VO IMIA STANOVLENIIA DOBROGO ZEMNOGO NARODA====CHELOVEKA........=================ODNA STOLITSA===ODNA STRANA===ODIN NAROD===CHELOVEK...
OBZ
15:59 / 22.04.2021
OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////////////////////////// «Батьківщина» визначилася з темою першого референдуму............==============UVASHAEMUI UKRAINSKII NAROD===NEOBXODIMO PRIZNAT''===SAMAIA PROGRESSIVNAIA SISTEMNAIA PARTIIA===ETO //////////BAT''KIVSHUNA////////// IAVLIAIUSHAIASIA OPPOZITSUONNUM PARLAMENTSKIM AVANGARDOM........UKRAINSKOGO LIDERA GOSPOSHU IULIIU TIMOSHENKO DOLSHNU OKRUSHAT'' IDEINUE SHESTKIE PRINTSUPIAL''NUE DEMOKRATICHESKIE AKTIVISTU A BIZNESMENU GRINSHPUN SHUMAN RADKOVSKII DOLSHNU BUT'' VUBROSHENU IZ ////////BAT''KIVSHUNU/////////// STAVSHEI NA TOTAL''NOE GOS=FINANSIROVANIE.........ANTINARODNAIA BANDA ZELENSKOGO VERSHUT REIDERSKII KORRUPTSUONNUI BESPREDEL NA SELE===CHESTNOE FERMERSTVO OBOGASHAIUSHEE SEL''SKIX TRUSHENIKOV BESPOSHADNO UNICHTOSHAETSIA PREDSTAVITELIAMI PREZIDENTSKOI ZELENSKOI ADMINISTRATSUI..........ZELENSKOGO =SN= POROSHENKO =ES= MEDVEDCHUKA =ZA SHUZN''= NEOBXODIMO VUBRASUVAT'' IZ VLASTI I POLITIKI.............UKRAINSKII LIDER GOSPOSHA IULIIA TIMOSHENKO SPOSOBNA STAT'' STABILIZATSUONNOI FUNDAMENTAL''NOI OSNOVOI POZVOLIAIUSHEI ZAITI V PARLAMENT NOVUM ANTI=OLIGARXICHESKIM ANTI=EXS=REGIONAL''NUM ANTI=DESTRUKTIVISTKIM DEMOKRATICHESKIM NATSUONAL''NUM POLIT=SILAM I LIDERAM GARANTIRUIUSHIX PRIXOD K VLASTI DEMOKRATICHESKOGO IZBIRATEL''NOGO BOL''SHUNSTVA===UKRAINSKOGO NARODA........=========NET PRODASHU UKRAINSKOI ZEMLI INOSTRANTSAM NUVORISHAM REIDERAM KORRUPTSUONERAM OTBIRAIUSHIX MILIONU RABOCHIX MEST U PROSTUX TRUSHENIKOV SELA VUNUSHDENNUX EXAT'' BATRAKAMI V POL''SHU ROSSIIU I V DRGIE STRANU........ANGLO=SAKSONSKO=RUSSKII OLIGARXAT 20 LET PROVODIT KURS PO VUMUVANIIU IZ UKRAINU KAPITALOV A TAKSHE CHELOVECHESKIX RESURSOV.......REZUL''TAT===MINIMUM 10=AT'' MILIONOV UKRAINTSEV POKINULI UKRAINU........=========UKRAINTSU===REFORMIRUITE POLITICHESKUIU SFERU===AVTORITARNUI DIKTAT===ETO BEDA I GORE SLAVIANSKOGO MIRA VSE EGO SUSHESTVOVANIE.......SOZDAVAITE SISTEMU UPRAVLENIIA===ANTIAVTORITARNUIU PRI KOTOROI LIDERU DASHE PRI SHELANII NE SMOGUT STAT'' DIKTATORAMI.......LIDERU BUDUT POMESHENU V CHETKO OBOZNACHENNUE SISTEMNUE UPRAVLENCHESKIE PREDELU NE POZVOLIAIUSHIE RAZVIVAT'' AVTORITARNUE TENDENTSUI.......=========NE SHDITE UKRAINTSU ESHE 3=TRI GODA===AXMETOV KOLOMOISKII POROSHENKO PINCHUK MEDVEDCHUK FIRTASH NOVINSKII BOGOLIUBOV BOIKO LEVOCHKIN RESHULI VECHNO PRAVIT'' VAMI UKRAINSKIE IZBIRATELI......VU SHUVETE V ABSOLIUTNO FEODAL''NOI STRANE V NASTOIASHEM SREDNEVEKOV''E===NESKOL''KO MAFIOZI POSHUZNENNO RESHULI PRAVIT'' VAMI........I NIKTO NE DAST GARANTII CHTO V 21 STOLETII V UKRAINE NE PRIIDUT K VLASTI NOVUE PUTIN I LUKASHENKO===TIRANU NAGLO UZURPIROVAVSHUE VLAST'''.........POETOMU UKRAINTSU===TREBUITE V BESPARTIINUE VETIRUIUSHIE PREZIDENTU VOINA I PATRIOTA DMITRIIA IAROSHA===GLAVNOKOMANDUIUSHEGO VSY I VSEMI SILOVUMI STRUKTURAMI........TAKSHE TREBUITE V GLAVU PRAVIASHEI PARTII ////////BAT''KIVSHUNA///////// IULIIU TIMOSHENKO===SOZDAITE PARLAMENTSKO=PREZIDENTSKUIU ANTIAVTORITARNUIU SISTEMU UPRAVLENIIA A ROSSIIANE BELORUSU MOLDOVANE I DRUGIE NARODU ZADEISTVUIUT VASH PROGRESSIVNUI OPUT......V UKRAINE EST''' OBRAZOVANNUE LIUDI KOTORUE DETAL''NO RAZOV''IUT ETU IDEIU===NUSHNA DOBRAIA PROGRESSIVNAIA VOLIA........VSE SAMOE LUCHSHEE MGNOVENNO VNEDRIAITE V SHUZN''===VOT TAKUIU SISTEMU GOS=UPRAVLENIIA NUSHNO SOZDAT''..........VU UKRAINTSU TALANTLIVUI NAROD SPOSOBNUI POROSHDAT'' NOVUE IDEI VO MNOGIX OTRASLIAX SOVERSHENSTRVUIUSHIX STANOVLENIE UKRAINSKOI GUMANNOI TSUVILIZATSUI.......=========MU TREBUEM GOS=FINANSIROVANIIA IULII TIMOSHENKO IANINU SOKOLOVOI IRINU FARION MIROSLAVU GONGADZE DMITRIIA IAROSHA ANDREIA BILETSKOGO ZORIANA SHKIRIAK OLEGA SENTSOVA VLADIMIRA BALUXA SERGEIA STERNENKO MIXAILA SAAKASHVILI MIROSLAVA OLESHKO===NOVUI PROGRESSIVNUI VLASTNO=OPPOZITSUONNUI SOSTAV SISTEMU UPRAVLENIIA UKRAINU.......
OBZ
12:49 / 22.04.2021
OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////////////// =============VASHE POLOSHENIE PROSTUE UKRAINSKIE TRUSHENIKI===DEMOKRATICHESKOE VSEUKRAINSKOE BOL''SHUNSTVO KATASTROFICHESKOE..........VAM NEOBXODIMO IZBAVIT''SIA OT PRESTUPNOGO VLIIANIIA IDEOLOGII PUTINIZMA A TAKSHE VLIIANIIA ZAPADNUX ANGLO=SAKSONSKIX PORABOTITELEI I KONECHNO UKRO=OLIGARXAT I EXS=REGIONALIZM DOLSHNU BUT'' UNICHTOSHENU.......SKASHUTE UKRAINTSU===RAZVE V UKRAINSKOI ARMII NA PEREDOVOI EST'' PUTINISTU===IX NET===A VOT V UKRO=PARLAMENTE ONI EST'' POTOMU CHTO NE VU===DEMOKRATICHESKOE ZASHISHENNOE IDEINOE CHISTOE SIL''NOE GUMANISTICHESKOE BOL''SHUNSTVO PRAVITE UKRAINOI A KUCHKA SPLOCHENNUX BARUG VUSTAVIVSHUX SVOIMI PUBLICHNUMI PREDSTAVITELIAMI===ZELENSKOGO POROSHENKO MEDVEDCHUKA RUDIK TIMOSHENKO NAGLO SBEREGAIUSHIE PUTINIZM OLIGARXIZM KOLONIALIZM AVTORITARIZM KORRUPTSUONIZM V SISTEME GOS=UPRAVLENIIA.......ETI VSE POLITIKANU DURIAT VAS UKRAINTSU DESIATILETIIAMI RADI SBERESHENIIA VLASTI BOGATUX NAD BEDNUMI........VU===UKRAINSKIE PENSIONERU-===VUSHUVAETE A RINAT AXMETOV POKUPAET SEBE DVORTSU V ZAPADNOM MIRE KOTOROMU KAK I PUTINU NAPLEVAT'' USHE 30 LET VASHEI VSESTORONNEI ZAVISIMOSTI KAK VU===PENSIONERU VUSHUVAETE V RODNOI UKRAINE.......=========UKRAINTSU===TREBUITE DMITRIIA IAROSHA V PREZIDENTU 2021=2026===ETOT VES'' ANTINARODNUI PARLAMENT I OFIS PSEVDOPREZIDENTA ZELENSKOGO==V UTIL'''=====VON IZ SISTEMU UPRAVLENIIA........==========MU TREBUEM LIUSTRATSUI PUTINISTOV.......=======MU TREBUEM ETAPIROVANIIA NAIBOLEE ODIOZNUX RASHUSTOV V =LDNR=.......=========MU TREBUEM DEOLIGARXIZATSUI===OTDELENIIA BIZNESA OT VLASTI.......==========ZELENSKII===BIZNESMEN====POSHEL VON IZ VLASTI===ZANIMAISIA BIZNESOM===KAKOGO CHERTA TU POPERSIA V POLITIKU........========MU TREBUEM OTBIRANIIA NA ZAKONNUX NACHALAX POLOVINU 50=TI PROTSENTOV GODOVOI PRIBULI KRUPNOGO BIZNESA.......==========MU TREBUEM POSTOIANNUX AUDITOV VSEX PREDPRIIATII BEZ ISKLIUCHENIIA====UKRAINTSU DOLSHNU ZNAT'' PRIBUL''NOST'' LIUBOGO BIZNESA===ETOT SATANINSKII OLIGARXO=TAINUI TENEVOI UKLAD SHUZNI DOLSHEN UITI V PROSHLOE........===========MU TREBUEM UBRAT'' VSE NALOGI KROME 2=DVUX===5=TI PROTSENTNOGO NALOGA S PRODASH A TAKSHE 10=50 PROTSENTNOGO NALOGA S PRIBULI MALOGO SREDNEGO I KRUPNOGO BIZNESA.......=========MU TREBUEM SOZDANIIA =INSTITUTA STANDARTIZATSUI=.......GRASHDANSKOE DEMOKRATICHESKOE KAPITALISTICHESKOE SOTSUAL''NO EDINOE OBSHESTVO DOLSHNO PLANIROVAT'' SVOIU SHUZN'' POSREDSTVOM =INSTITUTA STANDARTIZATSUI= NA 5=10=15=20 LET REALIZUIA PROGRAMMU GARMONICHNOGO SOVERSHENSTVOVANIIA UKRAINU.......===========UKRAINTSU===VASHU VRAGI===ETO PUTIN UKRO=OLIGARXI EXS=REGIONALU BAIDEN MAKRON MERKEL''===ETI VSE TVARI VZAIMODEISTVUIUT MESHDU SOBOI CHEREZ IZBRANNUE STRANU SHERTVU===DONORU===SIRIIU UKRAINU===KTO SLEDUIUSHII.......Нетаньяху - рекордсмен по количеству лет, проведенных на посту премьер-министра: впервые он занимал эту должность в 1996-99 годах, а затем бессменно с 2009 года. В настоящий момент он находится под следствием по обвинениям в коррупции, но вину не признает и рассчитывает занять пост премьер-министра в шестой раз........SHESTOI RAZ DIKTATOR IZRAILIA NETAN''IAXU RVETSIA K VLASTI NO V IZRAILE USA I ROSSIIA NE REALIZUIUT =GRASHDANSKUIU VOINU= POTOMU CHTO IZRAIL'' PRICHISLEN K BLOKU =IMPERSKIX STRAN=.......==========UKRAINSKII NAROD===ETA MERZOTA===UKRO=OLIGARXI PUTIN MERKEL'' MAKRON BAIDEN SHADNO TORGUIUT MESHDU SOBOI SOZDAVAIA ODNOVREMENNO VRASHDEBNUE OTNOSHENIIA MESHDU BEDNUMI PORABOSHENNUMI NARODAMI.........==========ZEMLIANE===VAM NEOBXODIMO IZBAVITSIA RAZ I NAVSEGDA OT PATOGENNOGO VLIIANIIA VLASTEI STRAN IMPERIALISTOV===SAMUX NASTOIASHIX FASHUSTKIX ZAXVATCHIKOV===ROSSII KITAIA INDII GERMANII FRANTSUI BRITANII USA.......SKOL''KO MU===PROSTUE LIUDI ESHE STOLETII BUDEM UBIVAT'' DRUG DRUGA A BOGACHI VUSTAVLIAIUSHIE SVOIX PROKLADOK PRAVITELEI BUDUT SBEREGAT'' SVOIU VLAST''.........==========ROSSIIANE KITAITSU INDIITSU UKRAINTSU NEMTSU FRANTSUZU BRITANTSU AMERIKANTSU BRAZIL''TSU SAUDITU===USHE SEICHAS SOZDAVAITE ATMOSFERU NAROSTAIUSHEGO OB''EDINENIIA CHELOVECHESTVA NA BRIUSSEL''SKOI MONOPOLIARNOI ANTIMILITARISTICHESKOI CHELOVECHNOI DEMOKRATICHESKOI OSNOVE........==========ANNULENU V KANSLERU FRG.......MAKRONA I LE PEN A TAKSHE VSEX KOMMUNISTOV===VON IZ FRANTSUZSKOI SISTEMU UPRAVLENIIA.....GUMANISTICHESKIE BRIUSSEL''SKIE LIDERU I POLIT=SILU DOLSHNU PRIXODIT'' K VLASTI V GERMANII FRANTSUI I VSEX 28=MI EVRO=STRANAX.......GOSPOSHA ANNALENA SPOSOBNA RAZVIVAT'' BRIUSSEL'' SOZDAVAIA /////////SSE/////// A TAKSHE BRIUSSEL''SKII NADGOSUDARSTVENNUI BIUTSHETNUI PARLAMENTARIZM G28.......=========UKRAINTSU===PUTIN BAIDEN MERKEL'' MAKRON I UKRO=OLIGARXI BLOKIRUIUT VASHE GARMONICHNOE RAZVITIE SUZIV VASHE SUSHESTVOVANIE DO PARAMETROV VOENNOGO BESKONECHNO ZAVISIMOGO BUFERA===ETO USHE 7=SEM'' LET PRODOLSHAETSIA I BUDET PRODOLSHAT''SIA VSE PUTINSKOE PRAVLENIE.......A BAIDEN TRAMP MERKEL'' MAKRON XOT'' KAK=TO SPOSOBSTVOVALI VASHEMU PROIZVODSTVENNOMU INDUSTRIAL''NOMU RAZVITIIU POSLEDNIE 20 LET I DASHE POSLEDNIE 7=SEM'' LET===NET POTOMU CHTO VU UKRAINTSU===ETO PORABOSHENNUI TRANSHEVUI KREDITNUI MVFovskii EVRO=BANKOVSKII SKOT NEKONTROLIRUIUSHII DOXODU I NALOGI UKRO=OLIGARXOV RABOTAIUSHIX NA IMPERIALISTOV USA I GERMANII =SPASAIUSHIX= BESKONECHNO NEDORAZVITUIU KOLONIAL''NUIU UKRAINU OCHEREDNUM KABAL''NUM KREDITNUM TRANSHEM===VU UKRAINTSU NAROD I STRANA DONOR........========MENIAITE UKRAINTSU ZELENSKOGO NA DMITRIIA IAROSHA A INACHE ZE=AKTER S OLIGARXO=BANDITAMI BUDUT DURIT'' VAS 3=TRI GODA I ZATEM VES'' 21 VEK........============DMITRII IAROSH===PREZIDENT UKRAINU 2021=2026.......=========BUD''TE NEZAVISIMU UKRAINTSU OT =VSEX IMPERII=.......
OBZ
12:34 / 22.04.2021
OBZ===organizacuia bor''bu so zlom//////////////////////////////////////// =============VASHE POLOSHENIE PROSTUE UKRAINSKIE TRUSHENIKI===DEMOKRATICHESKOE VSEUKRAINSKOE BOL''SHUNSTVO KATASTROFICHESKOE..........VAM NEOBXODIMO IZBAVIT''SIA OT PRESTUPNOGO VLIIANIIA IDEOLOGII PUTINIZMA A TAKSHE VLIIANIIA ZAPADNUX ANGLO=SAKSONSKIX PORABOTITELEI I KONECHNO UKRO=OLIGARXAT I EXS=REGIONALIZM DOLSHNU BUT'' UNICHTOSHENU.......SKASHUTE UKRAINTSU===RAZVE V UKRAINSKOI ARMII NA PEREDOVOI EST'' PUTINISTU===IX NET===A VOT V UKRO=PARLAMENTE ONI EST'' POTOMU CHTO NE VU===DEMOKRATICHESKOE ZASHISHENNOE IDEINOE CHISTOE SIL''NOE GUMANISTICHESKOE BOL''SHUNSTVO PRAVITE UKRAINOI A KUCHKA SPLOCHENNUX BARUG VUSTAVIVSHUX SVOIMI PUBLICHNUMI PREDSTAVITELIAMI===ZELENSKOGO POROSHENKO MEDVEDCHUKA RUDIK TIMOSHENKO NAGLO SBEREGAIUSHIE PUTINIZM OLIGARXIZM KOLONIALIZM AVTORITARIZM KORRUPTSUONIZM V SISTEME GOS=UPRAVLENIIA.......ETI VSE POLITIKANU DURIAT VAS UKRAINTSU DESIATILETIIAMI RADI SBERESHENIIA VLASTI BOGATUX NAD BEDNUMI........VU===UKRAINSKIE PENSIONERU-===VUSHUVAETE A RINAT AXMETOV POKUPAET SEBE DVORTSU V ZAPADNOM MIRE KOTOROMU KAK I PUTINU NAPLEVAT'' USHE 30 LET VASHEI VSSTORONNEI ZAVISIMOSTI KAK VU===PENSIONERU VUSHUVAETE V RODNOI UKRAINE.......=========UKRAINTSU===TREBUITE DMITRIIA IAROSHA V PREZIDENTU 2021=2026===ETOT VES'' ANTINARODNUI PARLAMENT I OFIS PSEVDOPREZIDENTA ZELENSKOGO==V UTIL=====VON IZ SISTEMU UPRAVLENIIA........==========MU TREBUEM LIUSTRATSUI PUTINISTOV.......=======MU TREBUEM ETAPIROVANIIA NAIBOLEE ODIOZNUX RASHUSTOV V =LDNR=.......=========MU TREBUEM DEOLIGARXIZATSUI===OTDELENIIA BIZNESA OT VLASTI.......==========ZELENSKII===BIZNESMEN====POSHEL VON IZ VLASTI===ZANIMAISIA BIZNESOM===KAKOGO CHERTA TU POPERSIA V POLITIKU........========MU TREBUEM OTBIRANIIA NA ZAKONNUX NACHALAX POLOVINU 50=TI PROTSENTOV GODOVOI PRIBULI KRUPNOGO BIZNESA.......==========MU TREBUEM POSTOIANNUX AUDITOV VSEX PREDPRIIATII BEZ ISKLIUCHENIIA====UKRAINTSU DOLSHNU ZNAT'' PRIBUL''NOST'' LIUBOGO BIZNESA===ETOT SATANINSKII OLIGARXO=TAINUI TENEVOI UKLAD SHUZNI DOLSHEN UITI V PROSHLOE........===========MU TREBUEM UBRAT'' VSE NALOGI KROME 2=DVUX===5=TI PROTSENTNOGO NALOGA S PRODASH A TAKSHE 10=50 PROTSENTNOGO NALOGA S PRIBULI MALOGO SREDNEGO I KRUPNOGO BIZNESA.......=========MU TREBUEM SOZDANIIA =INSTITUTA STANDARTIZATSUI=.......GRASHDANSKOE DEMOKRATICHESKOE KAPITALISTICHESKOE SOTSUAL''NO EDINOE OBSHESTVO DOLSHNO PLANIROVAT'' SVOIU SHUZN'' POSREDSTVOM =INSTITUTA STANDARTIZATSUI= NA 5=10=15=20 LET REALIZUIA PROGRAMMU GARMONICHNOGO SOVERSHENSTVOVANIIA UKRAINU.......===========UKRAINTSU===VASHU VRAGI===ETO PUTIN UKRO=OLIGARXI EXS=REGIONALU BAIDEN MAKRON MERKEL''===ETI VSE TVARI VZAIMODEISTVUIUT MESHDU SOBOI CHEREZ IZBRANNUE STRANU SHERTVU===DONORU===SIRIIU UKRAINU===KTO SLEDUIUSHII.......Нетаньяху - рекордсмен по количеству лет, проведенных на посту премьер-министра: впервые он занимал эту должность в 1996-99 годах, а затем бессменно с 2009 года. В настоящий момент он находится под следствием по обвинениям в коррупции, но вину не признает и рассчитывает занять пост премьер-министра в шестой раз........SHESTOI RAZ DIKTATOR IZRAILIA NETAN''IAXU RVETSIA K VLASTI NO V IZRAILE USA I ROSSIIA NE REALIZUIUT =GRASHDANSKUIU VOINU= POTOMU CHTO IZRAIL'' PRICHISLEN K BLOKU =IMPERSKIX STRAN=.......==========UKRAINSKII NAROID===ETA MERZOTA===UKRO=OLIGARXI PUTIN MERKEL'' MAKRON BAIDEN SHADNO TORGUIUT MESHDU SOBOI SOZDAVAIA ODNOVREMENNO VRASHDEBNUE OTNOSHENIIA MESHDU BEDNUMI PORABOSHENNUMI NARODAMI.........==========ZEMLIANE===VAM NEOBXODIMO IZBAVITSIA RAZ I NAVSEGDA OT PATOGENNOGO VLIIANIIA VLASTEI STRAN IMPERIALISTOV===SAMUX NASTOIASHIX FASHUSTKIX ZAXVATCHIKOV===ROSSII KITAIA INDII GERMANII FRANTSUI BRITANII USA.......SKOL''KO MU===PROSTUE LIUDI ESHE STOLETII BUDEM UBIVAT'' DRUG DRUGA A BOGACHI VUSTAVLIAIUSHIE SVOIX PROKLADOK PRAVITELEI BUDUT SBEREGAT'' SVOIU VLAST''.........==========ROSSIIANE KITAITSU INDIITSU UKRAINTSU NEMTSU FRANTSUZU BRITANTSU AMERIKANTSU BRAZIL''TSU SAUDITU===USHE SEICHAS SOZDAVAITE ATMOSFERU NAROSTAIUSHEGO OB''EDINENIIA CHELOVECHESTVA NA BRIUSSEL''SKOI MONOPOLISARNOI ANTIMILITARISTICHESKOI CHELOVECHNOI DEMOKRATICHESKOI OSNOVE........==========ANNULENU V KANSLERU FRG.......MAKRONA I LE PEN A TAKSHE VSEX KOMMUNISTOV===VON IZ FRANTSUZSKOI SISTEMU UPRAVLENIIA.....GUMANISTICHESKIE BRIUSSEL''SKIE LIDERU I POLIT=SILU DOLSHNU PRIXODIT'' K VLASTI V GERMANII FRANTSUI I VSEX 28=MI EVRO=STRANAX.......GOSPOSHA ANNALENA SPOSOBNA RAZVIVAT'' BRIUSSEL'' SOZDAVAIA /////////SSE/////// A TAKSHE BRIUSSEL''SKII NADGOSUDARSTVENNUI BIUTSHETNUI PARLAMENTARIZM G28.......=========UKRAINTSU===PUTIN BAIDEN MERKEL'' MAKRON I UKRO=OLIGARXI BLOKIRUIUT VASHE GARMONICHNOE RAZVITIE SUZIV VASHE SUSHESTVOIVANIE DO PARAMETROV VOENNOGO BESKONECHNO ZAVISIMOGO BUFERA===ETO USHE 7=SEM'' LET PRODOLSHAETSIA I BUDET PRODOLSHAT''SIA VSE PUTINSKOE PRAVLENIE.......A BAIDEN TRAMP MERKEL'' MAKRON XOT'' KAK=TO SPOSOBSTVOVALI VASHEMU PROIZVODSTVENNOMU INDUSTRIAL''NOMU RAZVITIIU POSLEDNIE 20 LET I DASHE POSLEDNIE 7=SEM'' LET===NET POTOMU CHTO VU UKRAINTSU===ETO PORABOSHENNUI TRANSHEVUI KREDITNUI MVFovskii EVRO=BANKOVSKII SKOT NEKONTROLIRUIUSHII DOXODU I NALOGI UKRO=OLIGARXOV RABOTAIUSHIX NA IMPERIALISTOV USA I GERMANII =SPASAIUSHIX= BESKONECHNO NEDORAZVITUIU KOLONIAL''NUIU UKRAINU OCHEREDNUM KABAL''NUM KREDITNUM TRANSHEM===VU UKRAINTSU NAROD I STRANA DONOR........========MENIAITE UKRAINTSU ZELENSKOGO NA DMITRIIA IAROSHA A INACHE ZE=AKTER S OLIGARXO=BANDITAMI BUDUT DURIT'' VAS 3=TRI GODA I ZATEM VES'' 21 VEK........============DMITRII IAROSH===PREZIDENT UKRAINU 2021=2026.......=========BUD''TE NEZAVISIMU UKRAINTSU OT =VSEX IMPERII=.......
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду